021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - نکات پیشگیری از تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm

نکات پیشگیری از تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 3235

متداول ترین هزینه ها برای تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm چقدر است؟

برای تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm می توانید به یک مجموعه معتبر و با تجربه مانند آلفا ماشین مراجعه کنید. آلفا ماشین یک متخصص همه کاره و قدرتمند در کشور است که قادر است با دانش و تخصص بالا ایرادات و مشکلات موجود در لیفتراک های دیزلی، لیفتراک های برقی و لیفتراک های دوگانه سوز را تشخیص داده و در اولین فرصت مشکلات موجود را حل کند.

توجه داشته باشید که هزینه کل تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm، کاملاً به مجموعه ای از عوامل مانند نوع لیفتراک، قطعاتی که نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعویض دارند و همچنین نرخ ساعتی که متخصص و تکنسین قرار است روی دستگاه لیفتراک کار کند، بستگی خواهد داشت.

با این حال، طبق سایت، آلفا ماشین حداقل هزینه خدمات و تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm می تواند نسبت به سایر مراکز حدود ۱۰ الی ۳۰ درصد ارزان تر تر باشد. این هزینه ها شامل تشخیص، ۱.۵ ساعت رفت و آمد (هزینه رفت و آمد در مرکز لحاظ نمی شود و این هزینه مربوط به مراجعه تکنسین به محل است) و همچنین زمان تخمینی برای تعمیر دستگاه لیفتراک است.

به خاطر داشته باشید که تعمیر و نگهداری لیفتراک های جدید که از انرژی گاز و برق استفاده می کنند، هزینه تعمیر و نگهداری آنها گران تر است. دلیل آن این است که خطر در دستگاه های گازی بالاتر از خطر در دستگاه های الکتریکی و دیزلی است. بنابراین، قبل از اقدام به تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm این نکته توجه داشته باشید.

البته باید توجه داشت که کل هزینه های تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm در مجموعه آلفا ماشین، نسبت به سایر تعمیرگاه ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و شما حتی می توانید از دیگر خدمات این مجموعه استفاده کنید، از خرید لیفتراک های کارکرده و جدید گرفته تا خرید اقساطی و نیز اجاره لیفتراک.

tcm تعمیرات و قطعات لیفتراک

مهمترین دلیل برای سرویس و نگهداری به موقع لیفتراک tcm چیست؟

برای جلوگیری از تعمیرات پر هزینه و خرید قطعات گران قیمت لیفتراک tcm بهتر است به سرویس و نگهداری به موقع لیفتراک tcm بپردازید و همواره به این مسئله اهمیت بدهید.

ما در مجموعه آلفا ماشین مناطق مهم تعمیر و نگهداری لیفتراک ها را که معمولاً نادیده گرفته می شوند، شناسایی می کنیم و کارهای ساده ای را که برای تأثیر طولانی مدت بر ارزش حیاتی این تجهیزات می توانید انجام دهید را  به شما آموزش می دهیم. برای اطمینان از عمر فوق العاده طولانی و بهره وری بی نظیر لیفتراک های خود پیشنهاد می کنم با کارشناسان مجموعه آلفا ماشین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

مجموعه آلفا ماشین در زمینه تعمیرات و قطعات لیفتراک tcm بیشترین و ارزان ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما با اطمینان و اعتماد می توانید سرویس لیفتراک های خود را به تکنسین ماهر ما محول کنید. ما برای سالم نگه داشتن لیفتراک های شما در شرایط مختلف تمام سعی و تلاش خود را می کنیم و خدمات مناسبی به شما ارائه می دهیم.


 https://www.queenslandforklifts.com

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا