021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک کاماتسو

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک کاماتسو
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 1162

نمایندگی های فروش ماشین آلات کاماتسو

تمام نمایندگی های فروش لیفتراک کاماتسو، در سراسر ایران، علاوه بر این که انواع مختلف لیفتراک از تناژ 1 تن تا 25 تن را عرضه کرده اند، قطعات این ماشین آلات را هم ارائه کرده اند. از این رو، خریدار می تواند برای تهیه قطعات موجود نیاز لیفتراک و یا تعمیر آن، به نمایندگی های کاماتسو، مراجعه کند.

مدل های موجود در نمایندگی ها، ممکن است محدود به چند مدل باشد، ولی جای نگرانی نیست، چرا که تمام نمایندگی های فروش لیفتراک کاماتسو، قادر به پذیرش سفارش مدل های ناموجود در ایران و مدل های خاص هستند و می توانند چنین ماشین آلاتی را وارد کنند و به دست خریدار و مصرف کننده برسانند. مراجعه کنندگان به نمایندگی های فروش ماشین آلات کاماتسو، همیشه رضایت خود را از مشاوره رایگان در انتخاب و خرید نوع ماشین آلات، اعلام کرده اند.

خرید از نمایندگی

علاوه بر تمام این ها، خرید از نمایندگی، به معنی تضمین اصالت لیفتراک کاماتسو می باشد و خریدار تمام مدارک مربوط به اصالت ماشین صنعتی خود را، دریافت می کند. هر چند ماشین آلات صنعتی کاماتسو، دارای گارانتی بلند مدت شرکتی هستند و در طول مدت گارانتی، لیفتراک دچار مشکل نمی شود ولی نباید از انجام سرویس های دوره ای، عقب ماند. نمایندگی های فروش لیفتراک کاماتسو، با انجام سرویس های دوره ای رایگان، مانع از خرابی و آسیب دیدن قطعات لیفتراک، می شوند.

خدماتی چون تعمیرات و قطعات لیفتراک کاماتسو، همگی در نمایندگی ها به چشم می خورند. از این رو، مشتریان می توانند جهت تعمیرات ماشین آلات صنعتی و انواع لیفتراک های کاماتسو، به نمایندگی ها، مراجعه کنند. قطعاتی که در بازار موجود می باشد، گاها فیک می باشد و اورجینال نمی باشد.

بررسی تعمیرات و قطعات لیفتراک کاماتسو

قطعات فیک و تقلبی، موجب افت کارامد دستگاه می گردد و به همین منظور می بایست جهت تهیه قطعات ماشین هم به نمایندگی ها، مراجعه کرد. چرا که پیش تر گفتیم که تضمین اصالت کالا و محصولات (ماشین آلات صنعتی و قطعات آن) از جمله خدماتی است که نمایندگی های فروش لیفتراک کاماتسو، به مشتریان خود ارائه کرده اند.

انجام تعمیرات و خرید قطعات لیفتراک کاماتسو

تعمیراتی که در نمایندگی ها انجام می شود، شامل تعمیر باتری لیفتراک، تعمیر اکسل، تعمیر سیستم روشنایی، تعمیر گیربکس لیفتراک، تعمیر موتور، تعمیر ترمز، تعمیر صندلی، تعمیر هیدرولیک، تعمیر الحاقیه و تعمیر شارژر، می شود. علاوه بر این موارد، اگر ماشین آلات صنعتی، دارای عیب و ایراد دیگری هم باشند، نمایندگی ها آن ها را برطرف می کنند.

خدمات تعمیرات، می بایست توسط افراد ماهر و مجرب انجام گیرد تا عیب یابی به درستی صورت گیرد و قطعات اورجینال جدید جایگزین قطعات معیوب و آسیب دیده، شوند. از طرفی، تعویض روغن لیفتراک و تعویض فیلتر آن، هم توسط نمایندگی های فروش لیفتراک کاماتسو، انجام می شود. قطعات اورجینالی که در نمایندگی ها به فروش می رسد، علاوه بر این که کارایی ماشین آلات صنعتی را تضمین می کند، موجب عملکرد بهتر ماشین صنعتی هم می گردد.

افزایش کیفیت و بهبود عملکرد، زمینه افزایش طول عمر و دوام لیفتراک را فراهم می کنند. تعمیرات و قطعات لیفتراک کاماتسو را بر عهده نمایندگی ها قرار دهید و از کیفیت فوق العاده بهره مند شوید. نمایندگی ها مجهز به وب سایت هستند. شما می توانید جهت بهره مندی از خدماتی چون تعمیر و تعویض، سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند. حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و به شما مشاوره خواهند داد.

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا