021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک با دانش و تخصص بالا

خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک با دانش و تخصص بالا
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 2776

راهنمای خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک؟

در رابطه با خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک باید گفت مهمترین و اولین قدم در این کار، انتخاب نوع صحیح لیفتراک برای فعالیتی است که به آن نیاز دارید. بسیاری از افراد بدون مطالعه راهنمای خرید لیفتراک و بدون این که از ویژگی ها هر کدام از لیفتراک ها آگاه باشند اقدام به خرید این تجهیزات می کنند، و این عامل باعث خرابی زود هنگام لیفتراک ها می شود.

بهتر در ادامه با ما همراه باشید تا به چند نکته مهم در رابطه خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک اشاره کنیم.

آیا باید از لیفتراک های دارای وزنه تعادل استفاده کنیم؟

این نوع لیفتراک برای بارهای بسیار سنگین مناسب است و کاربرد زیادی در صنایع سنگین دارد. معمولا سازندگان برای ساخت چنین لیفتراک هایی از جرمی متراکم در عقب دستگاه استفاده می کنند تا در مقابل بار برداشته شده در جلوی لیفتراک تعادل ایجاد می کند. این نوع لیفتراک که عمدتا در داخل و روی سطوح صاف استفاده می شود، و مجهز به پایه های قابل تنظیم هستند. لیفتراک های دارای وزنه تعادل بیشتر در انبارها استفاده می شود. همچنین در نسخه سه چرخ نیز موجود هستند که در فضاهای محدود می توان از آنها کمک گرفت.

لیفتراک های دیزلی و دوگانه سوز حداکثر ظرفیت جابجایی بار را با قدرت مانور فوق العاده ارائه می دهند و به همین دلایل، آنها برای بازیابی کالاهای ذخیره شده در انبارها، شرکت های تدارکاتی یا مراکز توزیع بهترین گزینه هستند. لیفتراک های برقی نیز برای کار در راهروهای باریک و فضاهای داخلی طراحی شده اند.

در صورت خرابی در لیفتراک ها شما می توانید به نمایندگی های معتبر خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک در کشور مراجعه کنید. به عنوان مثال مجموعه آلفا ماشین از بزرگترین و معروف ترین مراکز خرید و یا تعمیر لیفتراک  است که خدمات ارزان قیمت را برای مشتریان خود ارائه می دهد و شما می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

  انواع لیفتراک

چگونه از بین انواع مختلف لیفتراک، مدل مورد نظر را انتخاب کنیم؟

مدل های زیادی از لیفتراک ها در بازار موجود است و هر کدام از آنها مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند که بهتر است با آنها آشنا شوید:

  • لیفتراک های برقی
  • لیفتراک های دیزلی
  • لیفتراک های دوگانه سوز

هر کدام از لیفتراک های موجود ظرفیت حمل بار خاصی را پشتیبانی می کنند و برای موقعیت های خاصی طراحی شده است و باید هنگام خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک به آن توجه کنید، علاوه بر این قدرت مانور آنها در محیط های مختلف نیز متفاوت است. به عنوان مثال لیفتراک های برقی در محیط کوچک و محیط های داخلی مانور خوبی نسبت به لیفتراک های دیزلی و دوگانه ساز دارند. برعکس لیفتراک های دیزلی از قدرت حمل بار بیشتری در بیرون از فضای داخلی و در محیط های باز دارند و می توانند با سرعت مواد را جابجا کنند.

برای این که بتوانید به اطلاعات کامل درباره خرید لیفتراک و تعمیرات لیفتراک دست پیدا کنید، بهتر است مقالات موجود در وب سایت آلفا ماشین را مطالعه کنید، با مطالعه این مقالات قطعا مناسب ترین لیفتراک را خریداری خواهید کرد.

 

http://guide.directindustry.com

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا