021-91307074 021-95119857 0936-1352015 alfamachine.co@gmail.com info@alfamachin.com

لیفتراک - تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو با کمترین میزان

تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو با کمترین میزان
نویسنده: تاریخ انتشار: تعداد نظرات : 0 تعداد بازدید: 2164

بررسی میزان نیاز یک لیفتراک نو و کارکرده برای تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو ؟

معمولا مدل های قدیمی لیفتراک دچار خرابی می شوند و به تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو احتیاج پیدا می کنند. اما با خرید یک لیفتراک جدید به شما این امکان داده می شود تا از فناوری  به روز و مدرن تری بهره مند شوید. اکثر لیفتراک های جدید کوماتسو دارای ویژگی های بسیار خوب از جمله ایمنی بهبود یافته و عملکرد فوق العاده خوبی هستند و کمتر دچار خرابی می شوند.

 مدل های جدید لیفتراک کوماتسو همچنین دارای باتری هایی با طول عمر بالا هستند، و از انتشار آلودگی های زیست محیطی و صوتی جلوگیری می کنند. آنها راحتی راننده را در نظر می گیرند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. شما می تواند اطمینان حاصل کنید که رانندگان می توانند برای مدت طولانی تری روی این نوع لیفتراک ها کار کنند و  بهره وری بیشتری داشته باشند ، و در حالی که به تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو کمتر احتیاج پیدا می کنند.

یک لیفتراک کاملاً جدید و نو عملکرد و دوام بیشتری دارد و به تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو در سال های اولیه خود نیازی ندارد. برخلاف نیازهای لیفتراک دست دوم، نیازهای نگهداری مداوم  لیفتراک های جدید کمتر است. برای لیفتراک های جدید ، بر اساس این که یک لیفتراک جدید است ، یک دوره طولانی تر بین سرویس ها وجود دارد. برای لیفتراک های دست دوم این کار بیشتر باید انجام شود که اغلب می تواند با هزینه اضافی انجام شود.

در لیفتراک های جدید کوماتسو، لاستیک ها، سیستم تعلیق و ترمزها در شرایط بکر بوده و هیچ نشانه ای از فرسودگی ندارند. علاوه بر این، ممکن است تهیه منبع تعویض قطعات با مدل جدیدتر در مقایسه با مدل قدیمی ، راحت تر باشد. لیفتراک های جدید از نظر سوخت نیز کارآمد هستند. در صورتی که لیفتراک های قدیمی قطعات فرسوده ای دارند و ممکن است هر لحظه دچار خرابی شده و به تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو نیاز باشد.

 لیفتراک کوماتسو

خلاصه باید گفت که خرید لیفتراک جدید کوماتسو، این اطمینان را به شما می دهد که دستگاهی دارید که می تواند ساعت های طولانی و با سرعت مناسب و با نگهداری کم برای شما کار کند. علاوه بر این، یک دستگاه جدید دوام بیشتری دارد، چیزی که ممکن است برای یک لیفتراک کارکرده و دسته دوم  وجود نداشته باشد. لیفتراک های دست دوم نمی توانند ساعت های طولانی کار کنند زیرا دچار خرابی و از کار افتادگی قطعات می شوند.

در مورد لیفتراک های برقی کارکرده نیز ممکن است مشکلاتی در مورد دوام باتری وجود داشته باشد، اما در مدل های جدید این شرکت لیفتراک برقی با یک باتری جدید ارائه می شود که سریعتر شارژ می شود و برای مدت طولانی تری شارژ نگه می دارد.

 

خرید قطعات لیفتراک کوماتسو از نمایندگی رسمی؟

لیفتراک های کوماتسو هر اندازه که با کیفیت و مقاوم باشند گاهی بر اثر اتفاق مشکلاتی برای لیفتراک پیش می آید و دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیرات و قطعات لیفتراک کوماتسو می باشد تا مثل روز اول خود بتواند کار کند. برای این که به راحتی بتوانید به قطعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید بهتر است به نمایندگی این شرکت در تهران مراجعه کنید.

خرید قطعات لیفتراک کوماتسو

https://komatsuforklift.com

 

گذاشتن نظر

نظرات کاربران

نظری داده نشده.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آلفا ماشین می باشد.
تولید محتوا تولید محتوا توسط رایا مارکتینگ
برو به بالا